Dny otevřeného skladu

Zveme vás na dny otevřeného skladu v naší provozovně v Brně, které se uskuteční v únoru 2020 v těchto termínech:

• 6. – 8. 2. 2020
  • 27. – 29. 2. 2020
  • vždy od 9:00 do 17:00

Připravíme pro vás:

• stovky hotových pomůcek z eshopu www.obrazkovaskola.cz
  • ukázku pomůcek www.nazornamatematika.cz
  • ukázku kartiček www.oskolaprint.cz
  • vše si můžete osobně prohlédnout a osahat
  • aktivity a úkoly k vyzkoušení pro vaše děti
  • workshopy Oskola print, na kterých se naučíte pracovat s naší aplikací
  • zodpovíme vaše dotazy

Kde nás najdete:

Sídlíme v Králově poli na adrese Jana Babáka 11 (jedná se o areál bývalého Telecomu naproti koupaliště Dobrák) v budově C. Náš sklad najdete ve druhém patře (jedno patro po schodech).

Při vchodu do areálu se vydejte rovně k nakládací rampě – budova C. V dny otevřeného skladu připravíme šipky, které vás k nám dovedou. Kdybyste nás nemohli najít, zavolejte na číslo 725 992 514 a navedeme vás.

Workshop Oskola Print

Na workshopu si založíte účet v aplikaci www.oskolaprint.cz, pokud jej ještě nemáte a my vám ukážeme, jak pracovat s knihovnami obrázků, jak vytvářet seznamy učiva a jak vytvořit vlastní kartičky. Vlastní produkt můžete vytvořit během pár minut.

Aplikace slouží k tomu, abyste si mohli objednat, přizpůsobit nebo vytvořit kartičky na míru vašim dětem. My kartičky vytiskneme, dále zpracujeme a vy dostanete hotový produkt. Ušetříte spoustu času i peněz s přípravou pomůcek pro děti. V aplikaci jsou k dispozici knihovny obrázků, kde najdete více jak 20 tisíc ilustrací, které můžete používat.

Vstup na workshop je zdarma a když přijdete získáte zdarma 2500b do vašeho uživatelského konta. To je 250 Kč na nákup kartiček. Tak neváhejte a těšíme se na vás.

Workshop se uskuteční v těchto časech:

• čtvrtek 15:30 – 17:00 (6. 2. a 27. 2)
  • pátek 15:30 – 17:00 (7. 2. a 28. 2.)
  • sobota 10:00 – 11:30 (8. 2. a 29. 2.)