GeoBoards – desky s kartami

Přemýšlíte nad tím, jak ještě lépe vaše dítě vést k rozvoji logického myšlení, představivosti, jak zlepšit jeho jemnou motoriku? Nebo máte starší dítě a přemýšlíte, jak mu pomoci s procvičováním určitého učiva, jako je čtení, násobení, dělení, nebo třeba angličtina…? Slyšeli jste už o dřevěných deskách s kolíčky, které dokáží Vaše dítě rozvíjet v mnoha směrech? Děti si tuto zábavu zamilují a hlavně si mohou sami ověřit správnost provedeného úkolu.

Rádi Vám představíme naše desky, které jsou již od 3 let.

GeoDuo

Desky s obrázky, díky kterým se děti učí rozvíjet svoje dovednosti, jako jsou logické myšlení, prostorovou představivost, rozlišování barev a tvarů a podobně. Všechny tyto dovednosti je potřeba cvičit již od 3 let, aby si je děti co nejlépe osvojily.

V sadě naleznete kartičky pro procvičování:

tvarů a barev, lehkých počtů, souvislostí – co k sobě patří a proč

K plnění úkolů jsou potřeba gumičky v barvách žluté, červené, modré, zelené a fialové, které jednoduše zakoupíte u nás. Každé dva protilehlé kolíčky dítě spojí konkrétní barevnou gumičkou. Až úkol splní, kartičku jednoduše otočí a samo si může zkontrolovat, zda vše vyřešilo správně. U 3letých je lepší, když s ním plní úkoly jeden z dospělých. Každé balení obsahuje 12 karet.

GeoDuo karty můžete objednat na našem e-shopu zde: https://www.obrazkova-skola.cz/geoboards/geoduo

GeoDuo desky s gumičkami můžete objednat na našem e-shopu: https://www.obrazkova-skola.cz/geoboards-geo-desky/drevena-deska-geoduo

GeoTrio

Tyto kartičky jsou určeny již pro děti od 4 let. Úkoly jsou koncipovány tak, aby výsledné spojení gumiček vyobrazovalo trojúhelníky a jiné geometrické tvary. Můžete vybírat mezi kartičkami, které se věnují jednodušším úkolům, jelikož využití je, jak už je psáno výše, od 4 let.

Mezi ně patří například poznávání tvarů a barev.

Pro starší děti máme přichystané úkoly, jako jsou násobení, dělení a základy anglického jazyka.

K plnění úkolů jsou potřeba gumičky v barvách žluté, červené, modré, zelené a fialové, které jednoduše zakoupíte u nás. Dítě spojuje konkrétní kolíčky gumičkami. Až úkol splní, kartičku jednoduše otočí a samo si může zkontrolovat, zda vše vyřešilo správně. Na každé kartě je 12 obrázků a deska má 12 kolíčků.

GeoTrio můžete objednat na našem e-shopu zde: https://www.obrazkova-skola.cz/geoboards/geotrio

GeoTrio desky s gumičkami můžete objednat na našem e-shopu: https://www.obrazkova-skola.cz/geoboards-geo-desky/drevena-deska-geotrio

GeoQuadro

Pro práci na úkolech se využívá deska GeoQuatro, barevné gumičky a sešity GeoQuatro. Každý sešit GeoQuatro obsahuje 12 úkolů. Princip je podobný jako u GeoDua a GeoTria, tedy logickým spojováním kolíčků desky GeoQuatro gumičkou, vzniknou tvary jako čtyřúhelník a trojúhelník. Pro celkový rozvoj dětí jsou sešity koncipovány do několika oblastí. Úkoly jsou vhodné pro děti již od 4 let.

Díky těmto kartičkám mohou vaše děti procvičovat například:

písmenka, zlomky a desetinná čísla, anglická nepravidelná slovesa, počítání do 100 a do 1000, souřadná slova, poznávání tvarů a barev

K plnění úkolů jsou potřeba gumičky v barvách žluté, červené, modré, zelené a fialové, které jednoduše zakoupíte u nás. Dítě spojuje konkrétní kolíčky gumičkami. Až úkol splní, kartičku jednoduše otočí a samo si může zkontrolovat, zda vše vyřešilo správně.

GeoQuadro můžete objednat na našem e-shopu zde: https://www.obrazkova-skola.cz/geoboards/geoquadro

GeoQuadro desky s gumičkami můžete objednat na našem e-shopu: https://www.obrazkova-skola.cz/geoboards-geo-desky/drevena-deska-geoquadro