Nabídka ochranných pomůcek

Vyhlášení nouzového stavu v ČR a s tím spojené uzavření škol způsobilo sníženou poptávku našich výukových pomůcek pro školy.

Zároveň se celá Česká republika a s ní další země, potýká s nedostatkem ochranných pomůcek. Na tuto situaci jsme s našimi zaměstnanci zareagovali a jsme schopni dodat bavlněné roušky a kromě toho také ochranné štíty z PVC folie.

Ochranné štíty ocení zejména lidé v tzv. první linii – prodavači v obchodech, lékárníci a zdravotníci.

Ceny ochranných pomůcek:

štít z PVC tloušťky 200 mic 45 Kč + DPH
rouška dvouvrstvá z bavlny 70 Kč + DPH
rouška bavlna + textilie vyrobená technologií SMS 140 Kč + DPH

Roušky jsme schopni dodat i v dětských velikostech.
Při odběru většího množství možná sleva a dovoz po Brně. Ochranné pomůcky zašleme také přes DPD nebo Zásilkovnu.

Objednávat můžete přes formulář nebo na e-mailu fakturace@oskola.cz

Aktuálně 6. 4. 2020 – z kapacitních důvodů je pozastavena výroba ochranných štítů. Roušky můžete dál objednávat, máme i ušité kusy skladem.

Objednávka ochranných pomůcek