Svět knihy 2023

V Praze se od 11. do 14. května koná jeden z nejvýznamnějších knižních veletrhů v Evropě – Svět knihy. Tato významná událost se koná každoročně na pražském Výstavišti a představuje množství nových knih, setkání s autory, přednášky, diskuse a další akce spojené s literaturou.

Na Světě knihy se představí řada českých i zahraničních nakladatelství, knihkupectví a dalších aktérů knižního průmyslu. Veletrh nabízí skvělou příležitost pro prezentaci nových knih, setkání s autory a pro diskusi o literatuře. Každý rok má Svět knihy určité téma, které se prolíná v programu a výstavních stáncích. Letošním tématem je „Odraz doby“.

Těší nás, že se naše firma Oskola bude také podílet na tomto velkolepém knižním veletrhu. Naši zákazníci budou mít možnost prohlédnout si naše výukové pomůcky a vzdělávací hry na vlastní oči a získat další inspiraci pro vzdělávání svých dětí. Naši zástupci budou na veletrhu přítomni a rádi poradí všem zájemcům a odpoví na dotazy.

Jsme připraveni přivítat děti všech věkových kategorií v našem dětském koutku. Pro děti budeme mít připraveno množství vzdělávacích her, které podporují rozvoj kognitivních a jazykových schopností. K dispozici bude také náš logopedický double na všechny hlásky české abecedy, který pomůže dětem s nácvikem správné výslovnosti.

Budeme se těšit na setkání s rodinami, pedagogy a dalšími zájemci o vzdělávání a doufáme, že naše vzdělávací pomůcky a hry vám pomohou podpořit rozvoj a učení vašich dětí. Přijďte se podívat na náš stánek na knižním veletrhu Svět knihy a nechte se inspirovat!

Kdy : od čtvrtka 11. května do neděle 14. května

Kde: Výstaviště Praha Holešovice