Zveme vás na konferenci Růst společně – jak podpořit neomezený potenciál dětství

Naše firma Oskola je opět partnerem online Montessori konference a zde Vám přinášíme podrobnější informace.
Na konci článku navíc najdete soutěž o volnou vstupenku!

🔎Jste rodiče, prarodiče, učitelé mateřských a jiných škol a zajímáte se o Montessori metodu výchovu dětí a jejich celostní rozvoj? Chcete poznávat, vzdělávat se a dozvědět se mnoho zajímavých informací? 🔎

🎈 Po dvou úspěšných ročnících velmi oblíbené online konference Růst společně, je pro vás připraven výběr těch nejzajímavějších přednášek z již proběhlé mezinárodní konference Childhood Potential a k tomu další inspirativní rozhovory s osobnostmi z české scény, které mají mnoho zkušeností a poznatků z oblasti výchovy, psychologie, Montessori výchovy a rozvoje dítěte, které jste si sami v minulých letech vyžádali.💛

Online konference 🟡Růst společně 🟡 bude probíhat ve dnech 11. – 15. října 2021 a vy můžete být u toho, nyní za zvýhodněnou cenu vstupenky 1690 Kč. Co vás na ni čeká? 👉👉

🔘 5 dní plných inspirace

🔘24 přednášek a rozhovorů pokrývajících období od narození, přes péči o malé děti, až po rozvoj předškoláků

🔘24 hodin videí, které vás nabijí inspirací. Dozvíte se například více informací o tom, jak připravit sebe a prostředí doma, či ve školce tak, aby se z něj stala oáza klidu a bezpečí pro celistvý rozvoj dítěte. Pochopíte, jak funguje mysl dítěte a co potřebuje v jednotlivých obdobích růstu.

🔘 neomezeně dlouhý přístup k přednáškám➕ skvělé bonusy, slevy a dárky od zajímavých partnerů. Mrkněte se na všechny výhody přímo na 👉rustspolecne.cz

Soutěžní formulář najdete tady. Soutěžit můžete do 6. října 2021.