Kde nás můžete potkat na jaře 2024

Jako každý rok plánujeme i v letošním roce 2024 zúčastnit se několika akcí zaměřených na vzdělávání pedagogů, logopedů i pro rodiny s dětmi.

Pro rodiny s dětmi je vhodná akce Svět knihy v Praze.

Zde je přehled událostí, kterých se budeme účastnit. Na všech akcích je možné prohlédnout a zakoupit naše pomůcky.

1. Konference společnosti INFRA – Mateřská škola 21. století

• Datum: 10. dubna 2024
  • Místo: Brno, hotel Continental
  • Popis: Oskola se zúčastní konference INFRA s tématem „Mateřská škola 21. století“, kde představí své inovativní přístupy k vzdělávání předškolních dětí. Účastníci budou mít možnost se seznámit s novými produkty a pedagogickými materiály pro mateřské školy.

2. Veletrh Svět knihy Praha

• Datum: 23. – 26. května 2024
  • Místo: Výstaviště Holešovice, Praha
  • Popis: Oskola se připojí k prestižnímu veletrhu Svět knihy v Praze, kde představí své nejnovější tituly knih a vzdělávacích materiálů. Návštěvníci budou mít příležitost prohlédnout si široký sortiment obrázkových knih a dalších pomůcek pro děti.

3. Logopedické sympozium

• Datum: 21. – 22. června 2024
  • Místo: Wellness hotel STEP, Praha
  • Popis: Oskola se zúčastní logopedického sympozia, které se zaměří na novinky a trendy v oblasti logopedie a vývoje řeči u dětí. Na této události budou prezentovány speciální logopedické pomůcky a materiály, které podporují rozvoj komunikačních dovedností u dětí.

Naše společnost Oskola se neustále snaží přinášet inovativní a kvalitní materiály, které pomáhají dětem ve vývoji jejich dovedností a schopností. Sledujte Oskolu na těchto událostech a přijďte si prohlédnout a nakoupit vhodné kartičky pro vaše děti!