Novinka: Logopedické tabulky

Podzim roku 2023 přinesl k logopedickým pomůckám významnou novinku – nové logopedické tabulky. Tyto inovativní kartičky otevírají nové možnosti pro rozvoj řeči a jazykových dovedností u dětí  nejen předškolního věku.

Logopedické tabulky nabízejí široké spektrum využití. Od procvičování slovní zásoby a přídavných jmen, přes práci s číslovkami a slabikováním, až po zlepšení výslovnosti a gramatiky. Každý druh tabulky je navržen tak, aby dětem poskytl efektivní a zábavný prostředek k rozvoji jazykových schopností.

Každá tabulka je sestavena s ohledem na hravý a interaktivní přístup, který dětem usnadňuje učení. Barevné ilustrace na bílém podkladu přispívají k lepší identifikaci pojmů a usnadňují pochopení obsahu. Tím pádem jsou tyto tabulky vhodné především pro děti předškolního věku, které tak mohou začít rozvíjet své jazykové dovednosti již v raném věku.

Nabídka logopedických tabulek zahrnuje celkem 10 druhů, z nichž každý zaměřuje se na jiný aspekt jazyka a řeči.