Logopedické hry Double

Má Vaše dítě problém s výslovností a rádi byste mu pomohli? Přemýšleli jste, jakou formu výuky zvolit pro Vaše dítě při učení a upevňování hlásek a slov, tak aby se u toho bavilo?

Zkuste naši hru Double.

Nově sady Double pro trénování výslovnosti můžete objednat přímo v e-shopu Obrázková škola.

Děti se rády učí hrou a nejlépe tak, když se baví celá rodina. Nejlépe s úsměvem na tváři, jelikož děti jsou nejlépe motivovány právě hrou. 

Hra Double je logopedická postřehová hra pro děti, která učí hravým způsobem Vaše děti upevňovat nejen výslovnost slov, ale i samotných hlásek. 

Tato hra má více možností využití. Můžete společně s dítětem nejprve pojmenovávat obrázky tak, aby si upevnilo správnou výslovnost a nabylo sebedůvěru, nebo je můžete využít k procvičení konkrétních hlásek jako jsou m, p, b, j, d, t, n, l, v, f, k, g a dalších. 

S touto hrou si zkrátka užijete spoustu zábavy.

Můžete pomocí obrázků vyprávět své vlastní příběhy a rozvíjet tak dětskou fantazii, nebo trénujte díky nim postřeh dětí s úkolem najít stejný obrázek, který se vyskytuje na dvou kartách. Hra tak skvěle procvičuje nejen dětský postřeh dětí, ale zároveň si upevňují správnou výslovnost v podobě zábavné hry. 

Hra je určena pro 2 či více hráčů. Zábava je tak zaručena pro celou rodinu nejen za deštivých dnů.