Růst společně – mezinárodní online Montessori konference

🤔 Jaký máte názor na technologie? A dokážete si spojit technologie a Montessori?

✔️Jak mluvit efektivně s dětmi? Jak na komunikaci s Montessori přístupem?

✔️Jak pochopit potřeby batolat a kojenců a dosáhnout tak klidu jak doma, tak ve třídě?

✔️O čem je vlastně Montessori a jak ho chápat?

To a mnohem víc se dozvíte na online konferenci Růst společně, tentokrát v mezinárodním měřítku. Ve dnech ve dnech 22. až 26. 3. 2021 na vás čeká celkem 17 zajímavých přednášek od celosvětově uznávaných lektorů, které jsme otitulkovali do českého jazyka, 14 hodin inspirace a neomezeně dlouhý přístup ke všem přednáškám.

Stále ještě si můžete zakoupit cenově výhodné vstupenky za 1690. A pokud váháte, stáhněte si ZDARMA ochutnávku přímo na 👉 RustSpolecne.cz 

Maria Montessori došla pomocí pozorování ke svým revolučním objevům ve vývoji dítěte. Naučte se správně pozorovat🧐, objevte některé z nástrojů a technik, díky nimž budete moci začít své observační dobrodružství nebo se zdokonalovat ve svých pozorovacích schopnostech. Vydejte se na velmi zajímavou jízdu ☀️Mezinárodní online Montessori konferencí☀️, na níž vás čeká celkem 17 úžasných přednášek pokrývajících období od narození, přes péči o malé děti, až po rozvoj předškoláků.

✔️V rámci přednášky „Pozorování nám ukazuje cestu“ držitelky certifikátu Elementary I, II a Secondary I 🌈Claudie Mann 🌈 se dozvíte mnoho zajímavých skutečností, na něž během své dlouholeté praxe narazila. Stáhněte si ZDARMA ukázku a uvidíte, že se nebudete moci odtrhnout😉

✔️Už pouze do 14. 3. máte možnost zakoupit si registraci za zvýhodněnou cenu. Neváhejte a pojďte se vzdělávat spolu s námi😉👉 rustspolecne.cz